• AVIVA 2 Tur Teknesi, Göcek Marina
  • Göcek / FETHİYE

Göcek

Mavi Yolculuk çıkış ve bitiş noktası olarak yoğun yat trafiğine sahip olan Göcek, özellikle uluslararası sulardan gelen uzun yol gezginleri için kapalı körfezi ile sakin ve güvenli bir limandır. Temiz Akdeniz suları, yemyeşil çam ormanları ve plajları ile saklı bir cennet kabul edilen Koyları ve adaları ile deniz yolcuları için vazgeçilmez bir rotadır.
Göcek

Yatlar için her türlü servisin verildiği dört marina var Göcek'te. Dünyanın ve Türkiye'nin "top sosyete" sinin buluşma noktasıdır Göcek koyları ve adaları. Birbirinden lüks tekneler çevrede boy gösterirler.

Göcek'e geldiğinizde günümüz hayatının tüm streslerinden kurtulacaksınız. Turkuaz sularında yapılan yolculuklar, dünyanın başka hiçbir yerinde görülemeyen bir doğa keşfedeceğinizi garanti ediyor.

Göcek koyları, her biri farklı bir güzelliğe sahip, doğa uyumuyla birleşen doğal bir dantel işi oluşturuyor. Göcek koyları, dünyada yeşil ve mavinin pek çok farklı tonunun görüldüğü nadir yerlerdendir.

Kaya mezarları, anıtlar ve hamam örnekleri koylarda ve Fethiye karayolu boyunca bulunabilir. Ayrıca Tersane adasında hem antik hem de yakın tarihe ait kalıntılar bulunmaktadır.

Sahile doğru yürürken, rengarenk çiçeklerle çevrili bahçelerde saklanan işletmeleri görmek için biraz içeriye doğru yürümelisiniz. Havada ki çiçek aromaları ve yüksek oksijen seviyesi ile Göcek atmosferini baş döndürücü bulacaksınız.